KAYSERİ KOCASİNAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaşar ÖZTÜRK´ten Karne Mesajı

Yaşar ÖZTÜRK´ten Karne Mesajı

     Geleceğimizin teminatı olan siz değerli öğrencilerimiz ; Eğitim öğretim yılının başladığı günden itibaren calıştınız,başarınız tesadüf değil ,derslerinizde göstermiş olduğunuz başarı,gayret ve örnek bir insan olma çabalarınızı takdirle karşılıyor ,bundan dolayı hepinizi tebrik ediyorum.Tatilinizi kitap okuyarak ,spor yaparak olumlu bir şekilde geçirmenizi diliyorum.

       Değerli velilerimiz ; çocuklarımızın bizler için çok değerli olduğunu ,her türlü övgü ve sevgiyi hak ettiklerini biliyoruz.Sizlerden çocuğunuzun durumunu ne olursa olsun , onları sevgi ile kucaklayacağınızı biliyorum.

    Saygıdeğer meslektaşlarım ; göstermiş olduğunuz üstün gayretli çalışmalarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum,biliyoruz ki ; Öğretmen sadece bilgi aktaran ,öğreten değil ,bunların ötesinde eğiten,kişilik oluşmasında en büyük pay sahibi olan,çalışmalarıyla,bilgisi,tutumu ve davranışlarıyla çevresine örnek olan insandır.Geleceğimizin mimarı olan gençler sizlerin ellerinde şekillendiğini biliyorum.Gayretli çalışmalarınızdan ve fedakarlıklarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

                                                                                            

                                                                                                                           Yaşar ÖZTÜRK

                                                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Sahabiye Mahallesi İstasyon Caddesi Numara 20 KOCASİNAN / KAYSERİ - 0352 3397374

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.